Puodeliai ir detalės

Prisiminkite paskutinį kartą, kai svajojote apie puodelį kavos. Juk vilioja ne tik gėrimo skonis.  Vien pagalvojus apie gerą kavą sužadinamos visos juslės – prisimename kvapus, vaizdus, garsus, tekstūras. Todėl klientams siūlant kavą svarbios net smulkiausios detalės. Teisingas aptarnavimas, gėrimų pateikimas bei aksesuarai sukuria ypatingą aurą, paverčiančia kavos gėrimą tikru ritualu.

Pasikalbėkime

Ar norėtumėte susisiekti su atsakingais pardavimų vadybininkais Lietuvoje?

Tinkamo puodelio svarba

Italų-austrų dizaineris Matteo Thunas sukūrė šią prabangią porceliano kolekciją specialiai Julius Meinl. Kolekcijai priklauso puodelai, lėkštutės, stiklinės ir daugelis kitų atributų. Mūsų žymieji puodeliai patenka tarp pačių populiariausių kavos puodelių ir tobulai tinka patiekti Jūsų klientų mėgstamiausius gėrimus. Inovatyvus dizainas pabrėžia kavos savybes, padėdamas atsiskleisti subtiliam jos skoniui ir aromatui. Julius Meinl puodeliai, tai klasika, tobulai deranti modernaus dizaino rėmuose.

Įkvepti Vienos Kavos Namų Kultūros

Elegantiškuose Vienos kavos namuose didžiulis dėmesys skiriamas siekiant klientams sukurti tikrą kavos gėrimo ritualą ir išskirtinę atmosferą. Kava tradiciškai patiekiama porcelianiniame puodelyje, greta stiklinės vandens ir šaukštelio. Visa ši kombinacija pasiekia kliento staliuką ant sidabrinio padėkliuko, kartu su laikraščiu.

Nesvarbu, koks bus Jūsų pasirinkimas – tiksliai atkurti tradicinį kavos pateikimo ritualą ar įpūsti šviežių naujovių, mes suteiksime visus puodelius, aksesuarus ir prekiniu ženklu žymėtas detales, kokių tik gali prireikti. Pasikalbėkite su mūsų komanda Lietuvoje – drauge aptarsime visus Jūsų poreikius.

Kavos aksesuarai ir prekiniu ženklu žymėtos detalės

Gerai atpažįstama, stilinga, vientiso, iki smulkmenų išbaigto dizaino atributika ženkliai pakylėja Jūsų aptarnavimo kokybę klientų akyse.

Jūs galte būti dar vienu žingsniu priekyje, pasirinkdami prie karštų gėrimų pridėti papildomus užkandžius, tokius, kaip migdolai šokolade, sausainiai ar vafliai.

Toks aptarnavimo stilius ir rūpestis yra ypač vertinamas klientų, kurie trokšta ištrūkti iš rutinos ir kasdienių rūpesčių. Jie gali tiesiog atsisėsti ir lėtai mėgautis tobula akimirka… Nepamirštamu kavos ar arbatos ritualu.

Paieška


Warning: Undefined property: Addonse\Addonse_Loader::$elements_data in /home/jueinl/domains/juliusmeinl.lt/public_html/wp-content/plugins/addonse/loader.php on line 105