Įranga kavai, puodeliai ir kita

Stebuklai nevyksta, jei nepasirūpiname tinkamomis priemonėmis. Julius Meinl įranga pritaikyta taip, kad kiekvienas aparato linkis, kiekviena detalė nepriekaištingai veiktų vardan vienos misijos – sukurti ypatinga, poetišką kavos puodelį, kuris galėtų prilygti mažam meno kūriniui.

Sukurkite savo kavos namų atmosferą

Mažos smulkmenos kavos industrijoje vaidina didžiulį vaidmenį. Čia parduodame ne tik karštą gėrimą, bet ir istoriją. Jausmą, kurį galima ne tik paragauti ir užuosti, bet ir pamatyti, paliesti, išgirsti…

Todėl tinkamai atmosferai svarbu viskas – puodeliai, servetėlės, prijuostės, maži saldėsiai, parodantys svetingumą.

Julius Meinl viešbučiams, restoranams ir kitiems verslams suteikia viską, ko tik gali prireikti, kad pastarieji galėtų sukurti harmoningą atmosferą, kurioje klientams norėsis pabūti ilgiau.

Puodeliai ir priedai

Ar gėrimas gardesnis, kai geriame jį iš tinkamo puodelio? Be abejonės! Vienos Melanžas privalo būti patiektas porcelianiniame puodelyje, ant sidabrinio padėkliuko ir su stikline vandens greta. Mes galime Jus aprūpinti kiekviena reikalinga detale – nuo puodelių iki padėkliukų ir stiklinių.

Taip pat galime pridėti tradicinius gardžius priedus, skirtus mėgautis kartu su gėrimais.  Migdolai, vafliai, sausainiai… Galėdami lepintis plačia skonių gama, Jūsų klientai norės grįžti vėl ir vėl.

Įranga kavos gamybai

Kavos aparatai, sujungę laiko patikrintas technikas ir šių dienų naujoves, išgyvena savo aukso amžių. Mes siūlome pilną įrangos kompleksą, nuo automatinių aparatų iki kavos malimo malūnėlių ir netgi pieno šaldytuvų bei ledų gaminimo aparatų. Mūsų įranga ne tik patikima, naujoviška, bet ir pasižymi moderniu dizainu, papuošiančiu bet kokią erdvę.

Kad Jūsų komanda galėtų meistriškai įvaldyti šios technikos veikimo subtilybes, mielai siūlome pilnus personalo apmokymus.

Paieška


Warning: Undefined property: Addonse\Addonse_Loader::$elements_data in /home/jueinl/domains/juliusmeinl.lt/public_html/wp-content/plugins/addonse/loader.php on line 105