Kava ir arbata, įvilkta į autentiško koncepto rūbą

Kava ir arbata – tai gėrimai, kuriuos reikia išgyventi visomis juslėmis. Norisi matyti spalvas, liesti puodelio tekstūrą, girdėti aplink sėdinčių žmonių šnekučiavimasį. Tada patiriamas tikrasis akimirkos stebuklas. Vadinasi, svarbu ne tik produktų kokybė. Į vientisą, sklandžią poemą turi susijungti naujausia Julius Meinl įranga, aksesuarai, puodeliai ir reprezentacine medžiaga. Mes sukūrėme Julius Meinl pasaulį iki smulkmenų. Ir esame pasiryžę juo pasidalinti su Jumis.

Istorija, skoniai, ritualai... Viskas susijungia į vientisą konceptą

Nesvarbu, ar tai kavos namai, restoranai ar viešbučiai, Julius Mienl geba sukurti ypatingus konceptus, aptarnavimo procesą paverčiančius išpildyta harmonija.

Tai ne tik kava ir arbata. Tai specifiškas ruošimo ir pateikimo būdas, prilygstantis tikrai meno rūšiai.

Pastaraisiais metais rafinuotoje gastronomijos industrijoje mes pristatėme daugelį klientų norus patenkinusių kavos ir arbatos konceptų.

Pažadame suteikti viską: nuo pačių produktų iki įrangos, stiliaus ir dizaino detalių, reklaminės medžiagos komunikacijai ir visko, ko tik gali prireikti Jūsų kelionei į sėkmę.

Registruotis degustacijai

Susisiekite su mūsų komada Lietuvoje ir mielai suderinsime tinkamą datą

Our Full-concept solutions

1862 Premium ensures perfection

The 1862 experience was created to ensure the same premium coffee taste in every single cup served. It includes 100% Highland Arabica beans, grind-on-demand technology and a matte black 1862 cup with golden brushstrokes.

The Originals captivate customers

The essence of our small-lot roasted blends and single-origins can be found in the fascinating stories of farmers, roasters and baristas. These are our bean stories and every single one is an original. 

Paieška


Warning: Undefined property: Addonse\Addonse_Loader::$elements_data in /home/jueinl/domains/juliusmeinl.lt/public_html/wp-content/plugins/addonse/loader.php on line 105