Prabanga alsuojanti arbata Jūsų verslui

1894-iais Julius Meinl tapo savarankiško premium klasės arbatos importo pradininku. Kad galėtume Jums suteikti geriausius kvapų ir skonių ritualus, užmezgėme partnerystes su aukščiausios kokybės arbatos plantacijomis ir investavome į arbatos apdirbimo proceso tobulinimą.

Viskas ko reikia: nuo medžiagos komunikacijai iki apmokymų

Ką tik užplikytas puodelis arbatos gali praskaidrinti bet kokią situaciją. Kad ir koks būtų poreikis (produktų restoranams, viešbučiams ar kavos namams), Julius Meinl siūlo gausią paletę gardžių arbatų bei Jūsų patogumui pasitarnausiančias komunikacijos priemones, tokias, kaip meniu ir reklaminės skrajutės.

Kiekviena arbatos rūšis sukurta su didžiausia mūsų ekspertų priežiūra. Nuo nemarios klasikos, tokios, kaip English Breakfast iki nustebinančių mišinių su egzotiškais ingredientais bei gėlėmis. Vargu, ar liks bent vienas klientas, neradęs savo mėgstamo skonio.

Domina degustacija?

Bendraukite su Julius Meinl pardavimų komanda Lietuvoje

Arbatžolių arbatos maišeliai

Tobulas sprendimas:

 • Sveikatingumo SPA centrams
 • Seminarų kambariams
 • Poilsio zonoms/barams

Tai nuostabi natūralumo ir patogumo sinergija. Nesmulkinti arbatos lapeliai byloja apie aukštą kokybę, o porcijas atskiriantys maišeliai leidžia mėgautis arbata greičiausiu ir patogiausiu būdu.

Biri arbata

Tobulas sprendimas:

 • Poilsio erdvėms
 • Kavos namams

Tai – tikrų žinovų pasirinkimas. Šią rūšį renkasi tie, kurie nori mėgautis arbata autentiškiausiu būdu ir leisi arbatos lapeliams puodelyje atskleisti savo pilną potencialą. Ši arbata atkeliauja iš geriausių auginimo regionų, kuriuos kruopščiai atrenka mūsų ekspertai. Leiskite savo išrankiausiems klientams pasilepinti prabangiais arbatos ritualais.

Dideli maišeliai

Tobulas sprendimas:

 • Viešbučių bendroms poilsio zonoms
 • Kavos namams
 • Restoranams

Žoleles plikant dideliuose maišeliuose dar labiau atsiskleidžia spalvinga skonių paletė. Visos arbatos rūšys yra sertifikuotos organiškomis ir surinktos iš geriausių pasaulyje arbatos platnacijų. Nuo garsiojo Darjeeling Arbatos Sodo iki Himalajų papėdės, Šri Lankos ir Šiaurės Indijos. Pakvieskite savo klientus į skonių kelionę aplink pasaulį.

Arbatos maišeliai porcijomis

Tobulas pasirinkimas:

 • Viešbučių pusryčiams
 • Svečių kambariams
 • Konferencijoms

Nuostabiai patogus būdas mėgautis aromatingomis, aukščiausios kokybės arbatos kolekcijomis. Kiekvienas klientas gali lengvai atrasti savo norimą pasirinkimą ir netrukus mėgautis arbata. Arbatos maišeliai yra supakuoti individualiai, kad išlaikytų aromatą ir geriausią skonį.

Domina degustacija?

Pasikalbėkite su Julius Meinl atstovais Lietuvoje

Paieška


Warning: Undefined property: Addonse\Addonse_Loader::$elements_data in /home/jueinl/domains/juliusmeinl.lt/public_html/wp-content/plugins/addonse/loader.php on line 105