Išskirtinės kokybės kava ir arbata

Kava ir arbata – mūsų pašaukimas. Rodos, tokiame nedideliame Julius Meinl puodelyje telpa žaliuojančios plantacijos, saulė, laikas, šimtai žmonių širdžių ir rankų, prisidėjusių prie kiekvieno gamybos žingsnio. Į vieną puodelį telpa daugiau nei amžių besitęsianti istorija. Štai kodėl mūsų klientai mėgaujasi kievienu gurkšniu.

Norint paruošti gėrimus, kuriuos galėtų pamilti visas pasaulis, reikia daugybės laiko ir pasišventimo savo veiklai.

Kad galėtume užtikrinti, jog Jūsų restorane, viešbutyje, kavos namuose ar kitame versle būtų patiekiama tik aukščiausios klasės kava ir arbata, kiekvieną produktą kuriame itin kruopščiai. Julius Meinl nuolatos inovuoja technologijas, įrangą, produktus bei skonių paletę.

Be abejonės, premium klasės kava ir arbata yra būtinas slaptasis ginklas kiekvienam verslui. Tačiau mes tikime, kad didžiausia pridėtinė vertė gaunama tada, kai produktai yra įvelkami į pilną Julius Meinl koncepto rūbą.

Tai reiškia, kad rekomenduojame prekės ženklu žymėtą produktų, įrangos, aksesuarų ir reklamos bei komunikacijos priemonių kombinaciją. Tokiu būdu pasieksite visišką stiliaus harmoniją ir sukursite tikrą Vienos Kavos Namų prabangos dvelksmą, kad ir kur būtumėte.

Paieška


Warning: Undefined property: Addonse\Addonse_Loader::$elements_data in /home/jueinl/domains/juliusmeinl.lt/public_html/wp-content/plugins/addonse/loader.php on line 105