Viešbučių kava maloniai viešnagei

Tiekiamas maistas ir užkandžiai vaidina bene svarbiausią vaidmenį kiekvieno viešbučio pelno lentelėse. O Julius Meinl kaip niekas kitas supranta dinamiškus viešbučių verslo užkulisius ir yra pasirengęs Jums padėti. Su mūsų kava, arbata bei plačiu paslaugų spektru net ir konkurencingiausioje rinkoje pasiekite džiuginančius rezultatus.

Tegul Jūsų viešbučių verslo pajamų kreivė šokteli aukštyn

Viešbučiai, tai ypatinga erdvė, po vienu stogu talpinanti daugybę skrtingų asmenybių. Iš skirtingų valstybių ir kultūrų, su skirtingomis istorijomis ir tikslais. Vieni keliauja verslo reikalais, kiti atostogauja. Vieni mėgaujasi lėtu poilsiu, kitiems reikia greičio ir dinamikos. Julius Meinl gali pasiūlyti kavą, kuri patenkins kiekvieno keliautojo skonį bei poreikius.

Mes vertiname sunkumus, kuriuos viešbučių verslai kasdien įveikia, kad galėtų išlikti šioje chaotiškoje industrijoje. Ir kaip niekas kitas suprantame tą džiaugsmo skonį, kai pavyksta patenkinti kiekvieno kliento norus bei motyvuoti juos sugrįžti.

Galite pasonaudoti šiais privalumais:

  • Aukščiausios klasės kavos ir arbatos produktai kiekvieno skoniui
  • Mūsų pagalba pripildyti kiekvieną viešbučio kliento viešnagę mažomis malonumų akimirkomis
  • Jūsų komandos apmokymai, siekiant nepaliaujamai tobulinti jų aptarnavimo kokybę
  • Įsipareigojimas puoselėti ilgalaikius verslo santykius su klientias
kavos erudicija julius meinl

Julius Meinl Vykdančioji direktorė Austrijoje

Christina Meinl

Viešbučiai sudaro svarbų mūsų klientų pagrindą, mat jų veiklos specifika geba pasiūlyti platų progų spektrą kavos gėrimo ritualui – nuo pusryčių iki kambarių aptarnavimo bei renginių. Gera žinia ta, jog mes esame pasirengę suteikti geriausius sprendimus kiekvienam atvejui.

Susisiekite

Ar norėtumėte susisiekti su atsakingais pardavimų vadybininkais Lietuvoje?

Kava, prieinama kiekvienoje viešbučio erdvėje

Dangiški pusryčiai

Suteikite savo klientams gerą dienos pradžią ir tai bus pirmas tvirtas žingsnis Jūsų klestinčio verslo link. Mes suprantame, kad viešbučio pusryčiu metu per itin trumpą laiką turite aptarnauti didžiulį kiekį žmonių ir kad kokybė tuo pačiu turi atsverti kaštus. Tačiau mes galime Jums padėti pasiekti šiuos tikslus su Julius Meinl produktais, įranga ir personalo apmokymais. Nesvarbu, kokio stiliaus pusryčių paslaugas siūlote savo klientams – esame pasirengę atrasti geriausius sprendimus.

Pasitikimo vestibiulis ir baras

Pro vestibiulį ir baro erdvę kasdien plaukia didžiausi žmonių srautai. Todėl palikti čią gerą įspūdį – itin svarbu. Šiose universaliose erdvėse galite sukurti jaukią kavos namų atmosferą dienos metu ir madingo kokteilių baro aurą saulei nusileidus. Galime Jums pasiūlyti platų spektrą patrauklių produktų su aukščiausio lygio pateikimu bei opcija gėrimams išsinešimui.

Kambarių aptarnavimo patogumai

Tiesiai į kambarius pristatoma kava ir arbata turi suteikti išskirtinį malonumą ir būti patogiai vartojama. Mūsų komada padės užtikrinti, kad viešbučio svečiai galėtų be vargo lepintis kava ir arbata savo kambariuose. Mes esame tie kavos tiekėjai, kurie gali pasiūlyti platų produktų asortimentą, ekonomiškumą ir viešbučio įvaizdį papildančius stiliaus elementus.

Viliojantys restoranai

Geriausi patiekalai turi būti užbaigiami harmoninga paskutine puikios kavos nata. O Julius Meinl žino, kaip paglostyti kiekvieno gurmano gomurį. Mūsų produktai ir paslaugos patenkins įvairiausius norus, nesvarbu, ar Jūsų viešbutis turi savitarnos bufetą, „viskas įskaičiuota“ paslaugas ar garsaus virtuvės šefo restoraną išskirtiniams gastronomijos potyriams.

Šurmulingos konferencijos ir renginiai

Geros kokybės kava ir arbata dažnai palaiko renginio svečių budrumą bei motyvaciją. Tad seminaro ar banketo erdvėje reikalinga gerai apgalvota ir patogi gėrimų tiekimo sistema. Mes galime suteikti optimaliausius sprendimus, atsižvelgdami į renginių pobūdį ir svečių kontingentą.

Kava ten, kur skuba Jūsų klientai

Galimybė užsisakyti kavą ir arbatą išsinešimui tampa vis labiau ir labiau populiari. Mes padėsime Jums užtikrinti, kad Jūsų viešbučio tiekiami gėrimai alsuotu prabanga net vienkartiniame puodelyje. Taip pat pasirūpinsime, kad apie šią patogią paslaugą būtų tinkamai komunikuojama ir viešbučio svečiai galėtų nesunkiai pasinaudoti tokiais patogumais.

Poilsis paplūdimyje ir prie baseino

Nerūpestingas laikas prie vandens yra viena laukiamiausių kiekvienų atostogų ar verslo kelionių dalis. O maloniai šalta kava, arbata ar Espresso puodelis galutinai užpildo akimirkos idilę. Mes siūlome specialiai sukurtus vasariškus gėrimus, patrauklią įrangą paplūdimio barui, reikalingus aksesuarus patiekimui ir net reklaminę medžiagą.

SPA ir sveikatingumas

Apsilankymas viešbučio SPA erdvėje yra tikra atgaiva kūnui ir sielai. O sveikatinimosi ritualams labiausiai tiks natūrali žolelių arbata. Mes galime pasiūlyti patogią arbatos ruošimo įrangą, reklaminę atributiką bei specialias arbatos kolekcijas.

Susisiekite

Ar norėtumėte susisiekti su atsakingais pardavimų vadybininkais Lietuvoje?

Produktai viešbučiams

Užkėlęs kokybės standartų kartelę pasauliniu lygiu, Julius Meinl nesustoja. Istorinis prekės ženklas ir toliau ieško tobulumo, siūlydamas kavos namams ne tik tvirtą partnerystę, bet ir platų spektrą kavos pupelių, maltos kavos, užplikomos arbatos bei arbatos maišeliuose. Visa tai tam, kad galėtumėte patenkitni kiekvieno Jūsų kliento išrankumą.

Paslaugos viešbučiams

Artimas ryšys su klientais yra mūsų verslo filosofijos ašis. Todėl stengiamės susipažinti su kiekvieno viešbučio vadybininkais ir personalu. Mes pasiryžę padėti Jūsų ambicijoms tapti realybe ir pasiūlyti ne tik puikius produktus, bet ir ekspertinio lygio apmokymus, įrangos priežiūrą bei rinkodaros atributiką patraukiam komunikavimui su esamais ir potencialiais viešbučio svečiais.

Įranga viešbučiams

Kai galvojate apie komercinius kavos aparatus, mintyse iškyla ikoniško, blizgančio espresso aparato vaizdas. Tačiau mes žinome, kad geram aptarnavimui reikia gerokai daugiau, nei vien šio įrenginio. Viešbučiams mes teikiame viską, nuo medinių arbatos stendų iki kapsulinių aparatų, puodelių, prijuosčių ir kitų aksesuarų. Dėmesys detalėms – mūsų išskirtinis bruožas.

Paieška


Warning: Undefined property: Addonse\Addonse_Loader::$elements_data in /home/jueinl/domains/juliusmeinl.lt/public_html/wp-content/plugins/addonse/loader.php on line 105