Kavos partneris restoranams

Geriausi patiekalai turi būti užbaigiami harmoninga paskutine puikios kavos nata. O Julius Meinl žino, kaip paglostyti kiekvieno gurmano gomurį. Nesvarbu, ar Jūsų restoranas klientus žavi savo modernumu, „Mišelino“ žvaigždutėmis ar nuosaikiu ir tradiciniu stiliumi. Mes suprantame restoranų verslo industrijos subtilybes ir galime padėti sukurti atmosferą, kurioje kiekvienas klientas jausis gerai.

Savo restoranų verslą kilstelkite į kitą lygį

Kiek daug skirtingų elementų restorane turi nepriekaištingai susijungti, kad klientas liktų išties patenkintas. Kvapai, garsai, interjero dizainas, aptarnavimas ir, žinoma…maistas bei gėrimai. Mūsų komanda turi neaprėpiamos patirties šioje dinmiškoje ir konkurencingoje industrijoje.

Mes vertiname sunkumus, kuriuos restoranų verslai kasdien įveikia, kad taptų sėkmingi. Ir suprantame tą džiaugsmo skonį, kai patenkinti klientai sugrįžta vėl ir vėl.

Galite pasinaudoti šiais privalumais:

  • Aukščiausios klasės restoranams prtaikyti kavos ir arbatos produktai kiekvieno skoniui
  • Gastronomijos industrijoje dominuojančio žaidėjo žinios ir patirtis
  • Jūsų komandos apmokymai, siekiant nepaliaujamai tobulinti jų aptarnavimo kokybę
  • Įsipareigojimas puoselėti ilgalaikius verslo santykius su klientias
julius meinl sefas

Julius Meinl CEO

Marcel Löffler

Kava suartina žmones. O ten, kur žmonės kalbasi, diskutuoja, šnekučiuojasi – gimsta geriausios pasaulio idėjos

Susisiekite

Ar norėtumėte susisiekti su įgaliotais pardavimų vadybininkais Lietuvoje?

Previous
Next

Maistas, ypač Italijoje, yra tikras malonumas. O kava reikėtų mėgautis tik pačia geriausia. Kodėl? Kad atsiskleistų jos tikrasis, autentiškas skonis. Kad ji galėtų Jums švelniai priminti apie maistą, kuriuo neseniai mėgavotės ir pratęstų šį potyrių ritualą.

Restorano L‘limbuto Lukoje, Italijoje savininkas

Cristiano Tomei

Produktai restoranams

Užkėlęs kokybės standartų kartelę pasauliniu lygiu, Julius Meinl nesustoja. Istorinis prekės ženklas ir toliau ieško tobulumo, siūlydamas kavos namams ne tik tvirtą partnerystę, bet ir platų spektrą kavos pupelių, maltos kavos, užplikomos arbatos bei arbatos maišeliuose. Visa tai tam, kad galėtumėte patenkinti kiekvieno Jūsų kliento išrankumą.

Paslaugos restoranams

Artimas ryšys su klientis yra mūsų verslo filosofijos ašis. Todėl stengiamės susipažinti su kiekvieno restorano vadybininkais, kurių partneriais tampame. Mes pasiryžę padėti Jūsų ambicijoms tapti realybe ir pasiūlyti ne tik puikius produktus, bet ir ekspertinio lygio apmokymus, įrangos priežiūrą bei rinkodaros atributiką patraukiam komunikavimui su esamais ir potencialiais viešbučio svečiais.

Įranga restoranams

Kai galvojate apie komercinius kavos aparatus, mintyse iškyla ikoniško, blizgančio espresso aparato vaizdas. Tačiau mes žinome, kad geram aptarnavimui reikia gerokai daugiau, nei vien šio įrenginio. Viešbučiams mes teikiame viską, nuo medinių arbatos stendų iki kapsulinių aparatų, puodelių, prijuosčių ir kitų aksesuarų. Dėmesys detalėms – mūsų išskirtinis bruožas.

Paieška


Warning: Undefined property: Addonse\Addonse_Loader::$elements_data in /home/jueinl/domains/juliusmeinl.lt/public_html/wp-content/plugins/addonse/loader.php on line 105