Tiekėjas Jūsų kavos namams

Vienos Kavos Namų Kultūra nukelia į erdves, kur žmonės jaukiai sėdi prie staliukų, stebi judrias miesto gatves, kalbasi, juokiasi ir dalinasi savo istorijomis. Kur kvepia ką tik sumalta kava, šiltu pienu ir cinamonu. Kur galima pajusti, kaip ore tvyro poetiškai susipynę jausmai. Julius Meinl yra šios kavos kultūros ambasadoriai jau nuo 1862-ųjų. Todėl galime drąsiai sakyti – mes žinome, ko reikia tobuliems kavos namams.

Kavos namų verslus pakeliame laipteliu aukščiau

Šiandien kavos namai neatsiejamai asocijuojasi su erdve, kurioje skamba įdomiausi draugų pašnekesiai. Kur lengviausia atsakinėti į darbinius laiškus. Kur galima rasti ramų kampelį dienos naujienų ir literatūros skaitymui. Julius Meinl žino, kaip sukurti tokią užburiančią aplinką dar nuo laikų, kai prie puodelio kavos susitikdavo tokie žymūs menininkai ir filosofai, kaip Gustavas Klimtas ir Zigmundas Froidas.

Mes puikiai suprantame visus iššūkius, iškylančius kiekvieno kavos namų verslo kelyje. Todėl galime tapti tuo stebuklingu ingredientu, padėsiančiu pritraukti klientus ir tapti jų mėgstamiausia vieta užsukti.

Galite pasinaudoti šiais privalumais:

  • Individualioms Jūsų verslo reikmėms pritaikytos tiekėjo paslaugos
  • Aukščiausios klasės kavos ir arbatos produktai kiekvieno skoniui
  • Žinios ir aistra savo veiklai, įskiepyta unikalios Vienos Kavos Namų Kultūros
  • Jūsų komandos apmokymai, siekiant nepaliaujamai tobulinti jų aptarnavimo kokybę
  • Įsipareigojimas puoselėti ilgalaikius verslo santykius su klientais
Thomas Krisko chef

Kavos ekspertas

Thomas Krisko

Tobula kava gimsta iš kokybiškiausių pupelių ir daugelį metų kauptos patirites. Mes stengiamės šiomis žiniomis ir užsidegimu nepaliaujamai dalintis.

Susisiekite

Ar norėtumėte susisiekti su atsakingais pardavimų vadybininkais Lietuvoje?

Previous
Next

Produktai kavos namams

Užkėlęs kokybės standartų kartelę pasauliniu lygiu, Julius Meinl nesustoja. Istorinis prekės ženklas ir toliau ieško tobulumo, siūlydamas kavos namams ne tik tvirtą partnerystę, bet ir platų spektrą kavos pupelių, maltos kavos, užplikomos arbatos bei arbatos maišeliuose. Visa tai tam, kad galėtumėte patenkitni kiekvieno Jūsų kliento išrankumą.

Paslaugos kavos namams

Mes karštai tikime asmeninio ryšio ir malonaus aptarnavimo galia. Todėl Julius Meinl komanda negaili laiko atviriems pokalbiams apie savo verslo klientų ambicijas bei poreikius. Gerai įsiklausę, pasiūlysime tinkamiausią produktų, paslaugų, apmokymų ir įrangos kombinaciją Jūsų projektams.

Įranga kavos namams

Kavos namus aprūpiname visais reikalingais įrenginiais – nuo profesionalių kavos aparatų iki smulkiausių, subtiliausių įrankių. Puodeliai, prijuostės, askesuarai… Nepraleisime nė vienos detalės.

Paieška


Warning: Undefined property: Addonse\Addonse_Loader::$elements_data in /home/jueinl/domains/juliusmeinl.lt/public_html/wp-content/plugins/addonse/loader.php on line 105