Kavos partneriai Jūsų verslui

Versle visada norisi būti vienu žingsniu priekyje. Todėl svarbios tampa net mažiausios smulkmenos. O kava – vienas geriausiu būdų pasirūpinti malonia savo klientų patirtimi, kad ir kokią verslo industriją atstovautumėte. Štai kodėl verta suvienyti jėgas su patikimu kavos tiekimo partneriu, turinčiu patirties dirbant su įvairiausiais verlais: nuo stilingų kavos namų iki rafinuotų viešbučių. Mūsų komanda pritaikys siūlomus produktus ir paslaugas taip, kad pastarieji kuo geriau atitiktų Jūsų poreikius ir verslo esenciją.

Kavos namai

Kavos namai yra ta stebuklinga vieta, kurioje žmonės leidžia kūnui ir sielai atgauti jėgas. Nesvarbu, ar Jūsų verslas keliauja tradiciniu, prabangos ar minimalistinio stiliaus keliu, mes esame kavos partneriai, pasirengę kartu įveikti visus iššūkius. Kavos kultūra yra mūsų paveldas ir 150 metų kaupta patirtis tai patvirtina.

Viešbučiai

Kad ir koks viešbučio dydis ar stilius, maistas ir užkandžiai vaidina bene svarbiausią vaidmenį pelno lentelėse. Nuo pusryčių iki maisto tiesiai į kambarį. Nuo foje užkandžių iki konferencijų pertraukėlių… Su mūsų kava, arbata ir plačiu paslaugų spektru šioje srityje pasiekite pilną potencialą.

Restoranai

Taip, įspūdingi patiekalai ir šefo komplimentai yra kiekvieno gero restorano dėmesio ašis. Tačiau aukštos kokybės kava ir arbata – tartum vizitinė kortelė. Lepinkite savo klientus gardžiais šildančiais gėrimais ir tokiu aptarnavimo lygiu, kuris lyg paskutinė poezijos eilutė sklandžiai užbaigtų nuostabų gastronominį potyrį.

Kiti verslai

Mūsų patirtis toli gražu nesibaigia ties viešbučiais, restoranais ir kavos namais. Julius Meinl yra tobulas partneris įvairaus pobūdžio verslams, sugebantis pasiūlyti lanksčius sprendimus teikiamiems produktams, paslaugoms ir kitiems priedams. Susisiekite su mumis ir kartu paversime Jūsų darbo dienas malonesnėmis.

Paieška


Warning: Undefined property: Addonse\Addonse_Loader::$elements_data in /home/jueinl/domains/juliusmeinl.lt/public_html/wp-content/plugins/addonse/loader.php on line 105