Kelionė tvarumo link

Žengiant mažais, bet reikšmingais žingsniais, Julius Meinl nori padaryti pasauli geresne vieta.  „Tvarumas“ mums nėra tik skambus žodis. Mes gyvename juo, mes tikime juo, nepaliaujame apie tai galvoti ir pripažįstame tik tokį kelią į priekį.

Gražesnis pasaulis ateities kartoms

Esame įsitikinę, kad šiandienos gerovė ir aukšti gyvenimo kokybės standartai privalo būti siekiami nepamirštant, kad ateities kartoms turėsime palikti ne mažiau gražų pasaulį. Mes norime, kad mūsų vaikai turėtų galimybę matyti šią planetą pačiame žydėjime – kupiną įdomių žmonių, gyvūnų ir spalvingos gamtos.

Nuo mūsų visų priklauso, ar tai bus įmanoma. Julius Meinl sau ir kitiems pažadėjo, kad dėl to padarys viską.

Mūsų tvarios veiklos ataskaita

Julius Meinl visada buvo socialinės atsakomybės pavyzdys. Susirūpinimas pasaulio ateitimi su metais vis auga, todėl nepaliaujame tobulinti savo veiksmų gamtos labui.

Žemiau galite rasti mūsų tvarios veiklos ataskaitą su detalesne informacija.

Play Video

Kolumbijos paveldas

Daugelis šeimų iš Tolimos departamento (Kolumbijos) turi verslus, grįstus ta pačia meile kavai, kokią puoselėjame ir mes. Jie atsakingai perduoda savo patirtį ir žinias iš kartos į kartą. Tačiau išlikti versle jiems darosi vis sunkiau.

Julius Meinl remia Kolumbijos ūkininkus, kad šie galėtų išlaikyti savo veiklos paveldą ateities kartoms. Tai jiems gyvybiškai svarbu…

Mūsų misija yra padėti ūkininkų verslams, suteikiant jiems reikalingus apmokymus, įrangą bei sertifikatus. Tokiu būdu ūkininkai gali padidinti gamybos našumą ir pelną. O tai jiems leidžia toliau puoselėti savo mylimą veiklą ir perduoti taip svarbų sėkmės receptą ateities kartoms.

100% biologiškai suįrančios kapsulės

Nauja Inspresso kapsulių linija susideda iš 7-ių skirtingų kapsulių, pagamintų iš visiškai suįrančios medžiagos.

Biologiškai suįrantys vienkartiniai puodeliai

Atiduodant duoklę atliekų mažinimui, mes naudojame tik 100% kompostuojamus vienkartinius puodelius, dangtelius ir tik medines maišymo lazdeles.

Paieška


Warning: Undefined property: Addonse\Addonse_Loader::$elements_data in /home/jueinl/domains/juliusmeinl.lt/public_html/wp-content/plugins/addonse/loader.php on line 105